17 kwietnia w DPD Arena Legionowo dojdzie do rewanżowej walki Pawła „Plastinho” Pawlaka (15-4-1) z Adrianem „Aresem” Błeszyńskim (9-3-1), a stawką znów będzie pas mistrzowski Babilon MMA wagi średniej. Kto zostanie trzecim mistrzem organizacji Tomasza Babilońskiego – odpowiedź już za kilka tygodni.

Pierwsze, niedawne starcie Pawła Pawlaka z Adrianem Błeszyńskim zakończyło się remisem po 5 rundach. „Plastinho” Pawlak lepiej zaczął potyczkę w Łomży, ale druga część rywalizacji, a zwłaszcza jej końcówka zdecydowanie należała do „Aresa” Błeszyńskiego. Obaj zawodnicy wiedzieli, że wkrótce znów spotkają się w oktagonie. Najważniejszy i najciekawszy mistrzowski rewanż w polskim MMA odbędzie się na „Babilon MMA 13” w Legionowie. Dla kogo trzynastka okaże się szczęśliwa, a dla kogo pechowa?

Drugą walką wieczoru będzie pojedynek Łukasza Sudolskiego (6-0) z Eminem Abdurizaevem (5-0). Łukasz Sudolski zachował miano niepokonanego w MMA, rozbijając Michała Gutowskiego w pierwszej rundzie styczniowego starcia w Szczecinie. Jego najbliższy przeciwnik też ma „czyste” konto po stronie porażek. Z pięciu zwycięstw, Rosjanin trzy odniósł przed czasem. W Legionowie jeden z nich straci zero w rekordzie.

17 kwietnia po raz drugi do klatki wejdzie Róża Gumienna, która bez problemów uporała się z Raimondą Grundulaite na gali „Babilon MMA 10” w Wieliczce. Jedna z najlepszych polskich kickboxerek znokautowała rywalkę w 1. rundzie.

Na widzów w podwarszawskim Legionowie czekać będę wiele innych ciekawych pojedynków. Ponowie w klatce zobaczymy Dawida Śmiełowskiego – odkrycie przedświątecznej gali w Radomiu, gdzie w efektowny czy wręcz brutalny sposób znokautował Damiana Zorczykowskiego w ostatnich sekundach starcia.

Tomasz Babiloński stawia na zawodników, którzy potrafią „porwać” tysiące kibiców. Stąd obecność w Legionowie Pawlaka, Błeszyńskiego, Sudolskiego, Abdurizaeva, Gumiennej, Śmiełowskiego i jeszcze kilkorga innych zawodników MMA. Oni gwarantują wysoki poziom sportowy i wielkie emocje.